معرفی طرح :

از ایده تا شکل گیری

با شرکت در این پویش ملی ، شما میتوانید خلاصه ای از هر کتابی را که مطالعه نمودید و آنچه ماحصل مطالعه شما بوده است را ، به صورت تایپ شده برای ما ارسال نمایید ، سپس واحد تولید محتوای زاینده رود متن شما را به صورت پادکست صوتی درآورده و در وبلاگ اختصاصی خود با نام شما منتشر می نماید. با اینکار علاوه بر اینکه چکیده و خلاصه کتاب های با ارزش ، بدست همگان خواهد رسید فرصت بهره مندی از این مطالب را به هرکس که به خاطر نداشتن فرصت یا مشکل مالی امکان مطالعه کتاب را ندارد به صورت رایگان هدیه میدهید.

به شما اطمینان میدهیم ، ما انتها و سرانجام هیچ کتابی را بدون خواست شما فاش ( اسپویل ) نمیکنیم تا لذت خواندن آن برای خوانندگان بعدی آن و بازدید کنندگان وب سایت ما از بین نرود و فقط مضمون کلی کتاب و موضوعی که درباره آن ساخت و پرداخت شده است را به شما نشان میدهیم تا امکان مقایسه با سایر عناوین مورد نظر خود و همچنین مطالعه تجربیات واقعی خوانندگان از آن کتاب را ، پیش از خرید برای شما فراهم آوریم و در اختیارتان قرار دهیم.

درانتهای هر خلاصه آورده شده در این صفحه ، لینک خرید کتاب مورد نظر در یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر یا ناشر اصلی کتاب برای سهولت خرید نسخه چاپی کتاب برای شما درنظر گرفته شده است تا بتوانید با صرف کمترین زمان ممکن اقدام به خرید کتاب نمایید ، و به طور همزمان به حمایت از حقوق ناشر و ارتقای سطح فرهنگ کتابخوانی کشور عزیزمان ایران کمک شایان نمایید.

بدینوسیله از کلیه علاقمندان به کتابخوانی و فعالان حوزه فرهنگ دعوت می گردد ، با ثبت نام در وب سایت تیم فنی زاینده رود ، اعلام آمادگی خود را برای شرکت در این طرح بزرگ که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و شعار    #دوستی_با_کتاب    راه اندازی گردیده است اعلام نمایند ، و یاری رسان ما در انجام این وظیفه مهم و رسالت اجتماعی باشند.

به امید روزی که هیچکس ، با کتاب غریبه نباشد...

ان شاءالله...