آموزشی, اتاق خبر زاینده رود, دسته‌بندی نشده

پاسخ به برخی از سوالات متداول کاربران ( قسمت اول )

۱- آیامحدودیت سنی برای شرکت در دوره ها وجود دارد؟
📌پاسخ : خیر.هیچ محدودیتی برای شرکت کنندگان نه از لحاظ سن و نه از لحاظ جنسیت وجود ندارد ، با این حال به جهت عمیق بودن مفاهیم آموزشی مطرح شده در سرفصل دوره ها ، طبق تجربه ما ، به جهت بازدهی بیشتر پیشنهاد ما این است که افراد بالای ۱۲ سال ثبت نام انجام دهند.

۲- محل برگزاری کلاس چگونه انتخاب میگردد و از چه امکاناتی برخوردار است؟
📌پاسخ : کلیه محل های تشکیل کلاس دارای امکانات آموزشی مناسب ، شامل صندلی و دیتاشو و سیستم تهویه هوا می باشند و برای انتخاب این کلاس ها دقت کافی به خرج داده شده است تا از این بابت خیال شما راحت باشد و شرکت کنندگان بتوانند ، بدون دغدغه ، فقط بر روی یادگیری تمرکز کنند.

۳- چگونه باید ثبت نام انجام دهیم؟
📌پاسخ : لازم است که پیش از هر اقدام دیگری در وب سایت تیم فنی زاینده رود به نشانی:
www.z-group.ir
از قسمت حساب کاربری » عضویت
در سایت ثبت نام نمایید.پس از این که ایمیل خود را در این قسمت وارد نمودید و بر روی گزینه (#عضویت) کلیک کردید ، یک ایمیل فعالسازی به آدرس ایمیل وارد شده ، برای شما ارسال میشود که باید روی لینک موجود در آن کلیک کنید تا ایمیل شما اعتبار سنجی شود.
پس از این اقدام ، به سایت زاینده رود باز گردید ، از منوی بالای سایت وارد قسمت (#فروشگاه) شوید و یا بر روی تصویر پوستر که در صفحه اصلی قرار دارد کلیک کنید تا به صفحه انتخاب دوره ها هدایت شوید.
در آنجا میتوانید پس از مطالعه توضیحات هر دوره نسبت به خرید دوره با کلیک بر روی گزینه افزودن به (#سبد_خرید) اقدام نمایید.سپس مراحل را طی کنید و مشخصات ادرس پستی و تلفن خود را وارد نمایید وتایید کنید.
پس از آن به صفحه پرداخت بانکی هدایت میشوید که پس از پرداخت موفق ، به شما کد رهگیری سیستمی داده خواهد شد و باید حداقل ۲۴ ساعت منتظر تماس کارشناسان ما با شما باشید تا هماهنگی های لازم را با شما انجام دهند.

پاسخی بگذارید